Close
19 Mayıs Mahallesi Rıfkıbey Sokak Lütfi Bey Apt. No:9/B Kozyatağı Kadıköy / İstanbul
0216 380 00 04 destek@bigmeal.com.tr

BigMeal Lezzetin Mutfağı

Porsiyon gramaj miktarının fazla olmasına rağmen uygun fiyatlı ve lezzetli yemeklerimizi en kısa zamanda İstanbul’un her yerine ulaştırmayı hedeflerken, şimdiye kadar açılan şubelerimizde Big Meal’ın tadına bakıp vazgeçemeyen tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

KURULUŞ HİKAYEMİZ

Gıda sektöründe farklı görevlerde çalışmış, sektörün eksiklerini ve ihtiyaçlarını uzun bir süre gözlemleyebilme şansına sahip olmuş kişiler tarafından 01.10.2016 tarihinde Big Meal markası kuruldu. İstanbul’da KOZYATAĞI şube ile devam eden ve sürekli büyümeye açık paket servis ağı ile kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Big Meal olarak; gıda sektöründe, yetenekli ve donanımlı kadrosuyla, kaliteli yemek üretimiyle, piyasada her zaman aranan ve örnek gösterilen bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

Big Meal olarak; müşterilerimize kaliteli, hijyenik, lezzetli, güvenli ve sonuç odaklı hizmet verirken, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve memnuniyetlerini de gözeterek, gıda ve hizmet sektörüne en üst seviyede katkı sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Big Meal olarak biz; üretimimizin tüm aşamalarında kaliteli, hijyenik, güvenli ve lezzetli yemekler üretmeyi, beslenme ilkelerine ve gıda ile ilgili mevzuata uyarak, insan sağlığı ve çevrenin korunmasını sağlamayı, yemek verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini ölçerek sürekli geliştirmeyi, çalışanların kişisel yeteneklerini geliştirerek, onlardan en etkin biçimde yararlanmak amacı ile, sürekli eğitimden geçmelerini sağlamayı, kalite politikası olarak benimsemekteyiz.

AMACIMIZ

Servis ve ürün kalitemizin yüksek standartlarını korumak ve hatta aşmak işletmeciliğimize daima yenilikçi fikirleri entegre etmeye çabalamak.

DEĞERLERİMİZ

Güleryüz, samimiyet ve şeffaflık

 Hizmette mükemmellik

Yeni fikirleri ve konseptleri uygulamak

%100 müşteri memnuniyeti

Sektörde yenilikçi ve öncü olmak

Global bir şirket olmak

Güvenilirlik ve bağlılık

Müşterinin önceliklerini önemsemek

Güçlü yönetim yapısı

Her zaman taze

Biz her zaman yüksek standartlara sahip ve en kaliteli ürünleri ekonomik olarak size sunuyoruz.

  • Tüm ürünler kalite standartlarına uygun
  • Yüksek standart ve ekonomik
  • Mutfaktan size hızlı ulaşım
Menü’ye BakalımDaha Fazla bilgi